Army shop

[08.07.2013 22:08 - lucasino]

Pokud máte vy nebo vaši blízcí rádi army věci, můžete se podívat na webové stránky army shop, kde si zaručeně vyberete. V sekci kategorie najdete nejrůznější nabídku, jako jsou barvy, oleje a maskování; bundy, kabáty a vesty; nože, šavle a nářadí; uniformy a obleky; baterky a svítilny; interiér a bytový textil; jídelní potřeby nebo třeba spodní prádlo. V sekci interiér a bytový textil najdete například povlečení, ručník, věšák ve formě samopalu. Můžete tyto věci koupit například jako dárek pro někoho blízkého, o kterém víte, že tyto věci miluje. Kromě pánského oddělení zde také najdete dámské nebo dětské oddělení.

Koupit lze bundy, vesty, čepice, trika, kalhoty, batohy nebo tašky. Armyshop mimo to nabízí zážitkové dárky, kde si můžete vybrat z řad zážitků. Sloužit můžou jako dárek. Do této skupiny patří zážitky, jako jsou „Den malého tankisty“, „Detektorem do historie“, „Dvouhodinová vyjížďka Jeepem“, „Expedice Ardeny“, „Kurz přežití pro děti“, „Létání na sněhu“ a další. Pokud vy nebo někdo známí dostanou tento dárek, vězte, že je příjemně překvapíte. Zaručeně to nebudou čekat.

Jestliže máte oblíbenou nějakou značku, v sekci „výrobci“ si můžete zvolit tu vaši oblíbenou. Prodejce zároveň nabízí na webových stránkách slevy či akční nabídky. Armyshop vám nabízí širokou nabídku vojenské výstroje, outdoor oblečení a vybavení, potřeb pro pobyt a přežití v přírodě. Výrobce se také specializuje na repliky vojenské výstroje z 1. a 2. Světové války. Pokud si chcete vybrat v internetovém obchodě nějaký dárek a bojíte se, že se nebude líbit, můžete věnovat také dárkové poukazy. Jsou totiž vhodné pro kamarády, kolegy, rodinné příslušníky či ostatní blízké.

Nedojde k tomu, že vyberete nevhodný dárek a necháte rozhodnutí na vašich známých. Tuto dárkovou poukázku lze uplatnit online zadáním jejího unikátního kódu v průběhu objednávky. Od objednávky do tří pracovních dnů dostanete svoje zboží přímo domů nebo na adresu, kterou si určíte. V případě, že bude vaše objednávka nad 2500Kč bez DPH a zaplatíte bankovním převodem, platební kartou, přes systém PayPal nebo Money Bookers, si firma neúčtuje žádné dopravné ani balné. Své dotazy pište na e-mailovou adresu armik@armik.cz  nebo na telefonní číslo +420 720 278 200. Samozřejmě si zboží můžete vyzvednout v kanceláři, která sídlí v Lounech.


Linkuj si! Přidej na Facebook.com Del.icio.us Jaggni to! Přidej na Pozrisi.sk